top of page

URODZINY DLA DZIECI

Organizowane w naszym ośrodku imprezy urodzinowe dla dzieci to wspaniała alternatywa dla zabaw urządzanych w domach, lokalach i salach zabaw. Nieograniczona przestrzeń, piękno przyrody, kontakt ze zwierzętami pobudza i inspiruje dzieci do kreatywnej zabawy i ekspresji. Zapewniamy dzieciom możliwość aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu, a wrażenia z takiej imprezy pozostają w pamięci gości na bardzo długi czas.

Naszą ofertę jesteśmy w stanie plastycznie modyfikować w zależności od Państwa oczekiwań.

8.jpg
6.jpg

Cennik:

  • grupa do 15 osób 790 zł

  • grupa do 20 osób 890 zł

Każda dodatkowa godzina zabawy 300 zł. Można ją zamówić w trakcie imprezy i przeznaczyć na to, co dzieciom się najbardziej podoba – jazda na koniach, zabawy ruchowe, ognisko itp.

 

Cena nie obejmuje wyżywienia. Możecie Państwo sami zapewnić poczęstunek lub skorzystać z naszej oferty:

Słodki poczęstunek (ciastka, ciasta, owoce, paluszki, cukierki itp.), kiełbaski, chleb, ketchup, musztarda, ciepłe i zimne napoje , naczynia jednorazowe – 35 zł od dziecka.

 

Istnieje możliwość zamówienia przez nas tortu. Cena jest uzależniona od rodzaju i wielkości tortu.
Rodzice mogą poczekać na dzieci  i podczas imprezy korzystać z płatnego barku (napoje, kiełbaski, chleb ze smalcem, bigos, domowa szarlotka, napoje). Bardzo prosimy o wcześniejszą informację ile orientacyjnie dorosłych osób będzie czekać na dzieci.

Postaramy się spełnić każde marzenie Państwa dziecka.

Każda impreza dla dzieci składa się z trzech bloków tematycznych:

1. Do wyboru w zależności od pory roku i pogody

Wersja zewnętrzna - Gra terenowa- podchody, gry i zabawy na świeżym powietrzu

Wersja wewnętrzna - zajęcia w pomieszczeniu zamkniętym, zabawy integracyjne, plastyczne, muzyczne itp.

Gra terenowa jest formą grupowej rozrywki odbywającej się według z góry ustalonego scenariusza. Uczestnicy gry terenowej mają do wykonania pewne zadania, które wymagają od nich nie tylko wysiłku umysłowego, ale również sprawności fizycznej. Zadania, które otrzymują gracze są związane z tematem imprezy. Oferujemy różne scenariusze gier i różną tematykę. Z naszych doświadczeń wynika, że dzieci niezwykle chętnie wchodzą w nastrój gry i działają z olbrzymim zaangażowaniem i wyśmienicie się bawią.
 

Dla dziewczynek polecamy „Porwanie królewny”. Jubilatka jest królewną, którą na koniu uprowadza zła czarownica. Rzuca ona na królewnę czar, który zdejmie pod warunkiem, że grupa dzieci zdobędzie i dostarczy jej szmaragdy. Aby je zdobyć dzieci muszą wykonać szereg ciekawych i nietypowych zadań.
 

Dla chłopców polecamy „Turniej rycerski”. Dwie grupy rycerzy z różnych miast podążają na turniej rycerski. Aby trafić na miejsce muszą korzystać z mapek i różnych wskazówek. Po dotarciu na miejsce spotkania muszą wykonać szereg zadań, walczyć o zwycięstwo w turnieju.
 

2. Zajęcia z końmi.

Wspólne czyszczenie i siodłanie kucyków. Przejażdżka na koniach

3. Ognisko z kiełbaskami i poczęstunkiem.

Wjazd tortu na koniu

Czas trwania 3 godziny.
 

Z przyjemnością rozważymy przygotowanie innych tematów gier terenowych zgodnie z Państwa sugestiami.

5.jpg
9.jpg
7.jpg
bottom of page